Zdobądź nowych klientów!

Estetyczne i doskonałe pod kątem technicznym zdjęcia zachęcają do zakupów i zwiększają sprzedaż. Ten cel stara się osiągnąć fotografia produktów. Dzięki ciekawie przedstawionym przedmiotom marki mogą zyskać większy ruch na stronie, a sklepy cieszyć się większym zainteresowaniem kupujących. My wiemy w jaki sposób przeprowadzić dobrą sesję zdjęciową, której efektem będą interesujące packshoty. Umiejętnie operujemy światłem, dbamy o dobór odpowiedniego tła, zawsze używamy profesjonalnego sprzętu i eksperymentujemy z kadrami. Ponadto poddajemy zdjęcia zaawansowanej obróbce. Tworzymy w ten sposób fotografie produktów, które gotowe są do umieszczenia na stronie internetowej, w sklepie online, czy katalogu firmowym.

Zdjęcia produktowe wpływają w dużej mierze na sposób odbioru oferty Twojej firmy. W sklepie internetowym czy na stronie wizytówce zdjęcia są równie ważne, jak słowa, a często wręcz ważniejsze, gdyż to one przykuwają uwagę. Fotografia produktowa w Warszawie ma za zadanie zaprezentować towar takim, jakim jest w rzeczywistości i podkreślić wszystkie jego zalety.

Zdjęcia produktowe do sklepu online

Graficzne przedstawienie produktów oferowanych w sklepie internetowym musi być przede wszystkim estetyczne i doskonałe pod kątem technicznym. Profesjonalny fotograf produktowy wie, w jaki sposób zaprezentować towar, żeby zwiększyć jego sprzedaż. Dobra widoczność szczegółów, umiejętna ekspozycja, poprawnie dobrane światło i wykorzystanie zaawansowanych technik fotografii pozwalają na wykonanie perfekcyjnych kadrów stanowiących najlepszą zachętę do zakupu. Z wykonanych przez nas zdjęć można stworzyć:

 • katalog reklamowy;
 • ulotki i wizytówki;
 • oprawę graficzną stron www;
 • grafiki do social mediów;
 • banery i inne kreacje promocyjne.

Wiemy, jak organizować profesjonalne sesje i tworzyć doskonałe packshoty pokazujące wszystkie zalety prezentowanych produktów. Korzystamy z nowoczesnego, zaawansowanego technicznie sprzętu, starannie dobieramy tło i eksperymentujemy z kadrami, by osiągnięty efekt sprzyjał wysokiej sprzedaży. Posiadamy zaawansowane techniczne studio fotograficzne, w którym odbywają się sesję różnego rodzaju produktów: zdjęcia biżuterii, towarów żywnościowych, ubrań i butów, zabawek, dekoracji do domu i wielu innych. Do każdej sesji podchodzimy w sposób indywidualny – fotograf produktowy każdorazowo omawia sposób przedstawienia produktów z Klientem i dobiera najlepsze rozwiązania.

Oferta naszego studia fotograficznego obejmuje szeroki zakres usług

 • fotografię produktową;
 • fotografię wnętrz i architektury;
 • makrofotografię i mikroskopię;
 • fotografię przemysłową;
 • fotografię kulinarną i żywności;
 • portrety biznesowe;
 • fotoreportaże (również z imprez firmowych);
 • przygotowanie filmów promocyjnych;
 • retusz zdjęć.

Szeroka oferta usług umożliwia dobranie takiego zakresu działań, jaki spełni wszystkie potrzeby Klienta. Fotograf może przygotować pełną kreację obejmującą sesję wewnątrz i otoczenia firmy, zdjęcia z procesu produkcji i film reklamowy lub tylko zdjęcia samych produktów.

Zdjęcia przygotowane przez fotografa produktowego są starannie retuszowane, co pozwala usunąć wszelkie niedoskonałości i wyeksponować mocne strony prezentowanych produktów, a jednocześnie zachować ich realny wygląd. Każdy packshot jest przygotowywany w taki sposób, by potencjalni kupujący mogli dobrze zaznajomić się z cechami towaru i zauważyć jego mocne strony.

Poszczególne realizacje są przez nas traktowane w sposób indywidualny. Zawsze na początku staramy się znaleźć pomysł, przewodnią myśl, która będzie przyświecała sesji, a dopiero później przystępujemy do tworzenia scenerii i wykonania zdjęć.

Sprawdź naszą pełną ofertę i skontaktuj się – stwórzmy razem zdjęcia, która wypromują Twoją firmę i jej produkty.
Related projects