Zaufaj profesjonalnym retuszerom zdjęć, by zwiększyć ich wartość marketingową, liczbę klientów i zamówień!

Najważniejsze korzyści


  • Znacznie większa wartość marketingowa materiałów.


  • Wzbudzenie zainteresowania klientów.


  • Skuteczna poprawa wizerunku.  • Wyretuszowanie zdjęcia są naturalne, pozbawione wszystkich niedociągnięć.


  • Dzięki obróbce zdjęć lepiej i efektowniej przedstawisz swoją firmę lub usługi.


Profesjonalna postprodukcja

Jako profesjonaliści doskonale wiemy, że liczy się nie tylko profesjonalne wykonywanie fotografii reklamowych, packshotów czy fotoreportażu, ale także ich estetyczna postprodukcja.

Retusz zdjęć ma ogromne znaczenie dla wszystkich tych, którzy przykładają wagę do perfekcyjnej jakości. Umożliwia on wyeliminowanie niedoskonałości fotografowanych obiektów, poprawienie kilkudziesięciu parametrów, ale przede wszystkim przykucie uwagi i uzyskanie „efektu wow”.

Przykłady naszych realizacji

Zadzwoń lub wpisz swój numer, oddzwonimy w 24h.

Masz dla nas zadanie związane z fotografią komercyjną?

Jeśli chcesz wykonać sesję fotograficzną, która lepiej zaprezentuje światu Twoją firmę lub usługę – napisz do nas. Ustalimy wszystkie szczegóły oraz zorganizujemy całą sesję. Otrzymasz zdjęcia, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe oraz marketingowe.

Skontaktuj się z nami >

Więcej o usłudze

Jesteśmy w stanie wykonać retusz zdjęć, który w znaczący sposób zwiększy wartość marketingową produktów bądź usług. Zapewniamy, że zrobi ona wrażenie na odbiorcach.

Usługa retuszu zdjęć jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą dysponować profesjonalnymi, naturalnymi zdjęciami. Retuszowanie fotografii nie jest zajęciem prostym oraz łatwym w wykonaniu, stąd istnieje potrzeba pracy z grafikami, którzy mają odpowiednie zaplecze techniczne oraz dysponują fachową wiedzą. Tylko staranność może zagwarantować uzyskanie odpowiedniego efektu, jakim jest naturalny wygląd zdjęcia oraz poprawienie jego jakości.

Retusz zdjęć
Rekomendacje naszych klientów

Pełen profesjonalizm: doskonała umiejętność pracy z ludźmi, jak i perfekcyjne wyczucie fotografowanych wnętrz. Miałam przyjemność współpracować w wielu sytuacjach: fotografia wnętrz, fotografia portretowa, modeling, reportaż. Wszystkie prace świetne! Polecam nie tylko ze względu na perfekcyjne wyczucie estetyczne, ale również na niesamowite podejście do klienta oraz ogromne doświadczenie. Praca z takimi ludźmi to przyjemność i chęć nieustannych powrotów!

 

Magdalena Myczko Ogilvy PR
manager

Dopracujemy zdjęcia tak, aby były profesjonalną wizytówką twojej firmy.