Zbuduj profesjonalny wizerunek!

Budujemy profesjonalny wizerunek poprzez przeprowadzanie sesji zdjęciowych dla pracowników przedsiębiorstwa. Fotografia biznesowa ma duże znaczenie w tworzeniu obrazu ekspertów. Odpowiednio wykadrowane sylwetki i portrety świetnie będą pasowały na firmową stronę internetową, jak też do wywiadów w czasopismach, czy indywidualnego portfolio. Sesje realizujemy bardzo chętnie w siedzibie Klienta, gdzie aranżujemy studio z neutralnym tłem lub wykorzystując jako tło pomieszczenia reprezentacyjne oraz elementy identyfikacji wizualnej zastane na miejscu. Przygotowujemy portrety pojedynczych osób oraz wykonujemy zdjęcia grupowe, prezentujące pracowników działów bądź członków Zarządu.

Profesjonalna fotografia biznesowa może pomóc Twojej firmie w budowaniu określonego wizerunku. Dzięki atrakcyjnym zdjęciom wykreujesz wizerunek profesjonalisty i poprawisz odbiór Twojej oferty w oczach klientów. Sesja zdjęciowa do CV, magazynu lub na potrzeby strony internetowej to jedna z najlepszych inwestycji w tworzenie obrazu eksperta i rozwój działalności.

Zdjęcia biznesowe – kiedy warto je wykonać?

Biznesowe sesje zdjęciowe mogą mieć dowolny charakter – fotografia biznesowa Warszawa jest realizowana zarówno w siedzibach firm, czy wybranych reprezentacyjnych miejscach, jak i w plenerze lub w zakładach produkcyjnych. Specjalizujemy się w portretach i fotografiach grupowych członków zarządu lub pracowników poszczególnych działów.

Warstwa wizualna jest niezmiernie ważna w życiu każdego z nas. Bez względu na to, czy pracujesz na specjalistycznym stanowisku na etacie i potrzebujesz profesjonalnych zdjęć do CV, czy jesteś freelancerem współpracującym z wieloma firmami, czy też prowadzisz własną firmę, pierwsze wrażenie wywierane na innych determinuje Twój sukces.

  • Sesja biznesowa może się przydać każdemu specjaliście, który poszukuje pracy i chce się dobrze zaprezentować przyszłemu pracodawcy.

  • Fotografia biznesowa może pomóc wolnym strzelcom poszukującym zleceń w firmach o różnej wielkości – począwszy od małych rodzinnych biznesów, po korporacje.

  • Zdjęcia wizerunkowe pomogą start-upom, które chciałyby zbliżyć się do grona swoich potencjalnych klientów i nawiązywać z nimi relacje.

  • Profesjonalne zdjęcia biznesowe będą też korzystne dla dużych firm, które planują kreowanie określonego korporacyjnego wizerunku swojej kadry zarządzającej lub ogólnego pozytywnego wizerunku w kontekście zwiększenia zainteresowania potencjalnych pracowników.

  • Sesje fotograficzne są wybierane również przez ugrupowania, fundacje, zespoły sportowe czy grupy artystyczne, które chcą zaprezentować swoją działalność i dotrzeć do większego grona odbiorców.

Dobre zdjęcia do CV, które zaprezentują Cię korzystnie

Profesjonalne zdjęcia do CV przydadzą się osobom, które chcą stworzyć fachowe portfolio, na potrzeby poszukiwania zatrudnienia na etacie lub profil w LinkedIn w celu znalezienia współpracy na zasadach B2B. Umiejętnie wykreowany image prezentujący daną osobę jako uśmiechniętą, pozytywną, pełną energii lub stonowaną, elegancką i powściągliwą pomaga realizować konkretne cele: ułatwia znalezienie dobrej pracy i sprzyja budowaniu zdrowego dystansu potrzebnego w relacjach z podwładnymi lub współpracownikami. Dzięki stworzeniu korzystnej wizualnej otoczki można dodać sobie animuszu, podkreślić profesjonalizm fotografowanej osoby i zwiększyć swoje szanse na rynku zatrudnienia.

Portret biznesowy w kreowaniu profesjonalnego wizerunku

Zdjęcia biznesowe są potrzebne szczególnie osobom na eksponowanych stanowiskach, m.in. prezesom, menedżerom zespołów czy kierownikom działów. Kreowania określonego wizerunku potrzebują również osoby delegowane do kontaktu z mediami, np. rzecznicy prasowi, których zdjęcia często pojawiają się w prasie lub telewizji w związku z różnego rodzaju wywiadami czy wypowiedziami.

Sesja biznesowa Warszawa może być wykonana w każdym z wyżej wymienionych przypadków i nie tylko dla osób, które są już znane i mogą się pochwalić licznymi osiągnięciami, ale też – a może przede wszystkim – dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem lub zawodową ścieżką i chcą sobie ułatwić ten start.

Profesjonalna fotografia korporacyjna i portretowa wykonywana przez naszych fotografów to usługa umożliwiająca stworzenie właściwie wykadrowanych zdjęć odpowiednich na stronę firmową, do portfolio lub na potrzeby wywiadów w branżowych czasopismach. Zdjęcia korporacyjne możemy wykonać w dowolnym miejscu – w siedzibie firmy Klienta lub w innej wskazanej lokalizacji, np. w centrum Warszawy, ale też w studio z neutralnym tłem.

Biznesowa sesja wizerunkowa Warszawa

Podczas biznesowej sesji zdjęciowej powstają doskonałe pod kątem technicznym i estetycznym zdjęcia, które pomagają osiągać określone cele. W wielu firmach takimi nadrzędnymi celami jest atrakcyjny sposób zaprezentowania sylwetek kluczowych dla działalności firmy osób oraz zachęcenie potencjalnych klientów do zakupów. Sesja zdjęciowa może przybliżyć zainteresowanym ofertę firmy i jej filozofię oraz sprawić, że firma stanie się bliższa sercu, a przez to szansa nawiązania współpracy znacząco wzrośnie.

Sesja produktowa – dlaczego warto ją wykonać?

Osobną kategorią zdjęć przygotowywanych na potrzeby działalności firmowej są sesje produktowe. Podczas takich sesji celem naszego fotografa biznesowego jest przygotowanie atrakcyjnych zdjęć oferowanych produktów. Efektem sesji produktowych są packshoty, czyli świetne zdjęcia ukazujące najważniejsze cechy towarów, kreujące ich użyteczność, praktyczność i opłacalność, a tym samym zwiększające szansę wzrostu sprzedaży tych produktów.

Podczas sesji kładziemy ogromny nacisk na właściwe operowanie światłem i dobieranie tła w taki sposób, żeby fotografowane przedmioty zyskiwały w oczach potencjalnych kupujących. Do sesji wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, a zdjęcia poddajemy zaawansowanej obróbce, by były gotowe do umieszczenia na stronie firmowej, w sklepie internetowym lub w katalogu produktowym.

Related projects